Evlenmelerinden sonra Uğur Bilgin İrem Uslu çifti son dönemlerde oldukça popüler çiftlerden biri oldu. İrem Uslu'nun kariyeri ve kişisel hayatı da bu sebeple yoğun bir ilgiyle karşılaşıyor. İrem Uslu kimdir sizler için araştırdık.

Kuruluş Osman Elçim Hatun Kimdir? Yağmur Öztürk Kim, Kaç Yaşında? Kuruluş Osman Elçim Hatun Kimdir? Yağmur Öztürk Kim, Kaç Yaşında?

İrem Uslu, genel olarak gözlerden uzak bir hayat yaşıyor. İrem Uslu’nun sosyal medya hesaplarının kapalı olmasından da anlıyoruz ki, medyanın ilgi odağı olmayı sevmiyor.

İrem Uslu ve Uğur Bilgin'in hayatları hakkında merak edilen pek çok konu gündemi zaman zaman meşgul ediyor. İrem Uslu kimdir, nereli olduğu gibi sorular, pek çok kişi tarafından araştırılıyor. İrem Uslu kaç yaşında, boyu kaç gibi soruları cevapladık…

İrem Uslu Kimdir?

İrem Uslu hayatımıza Uğur Bilgin aracılığıyla girdi. Ardından İrem Uslu kimdir oldukça merak edilmeye başlandı. Bu sorunun cevabını bulmak hayli zor olsa da sizler için araştırdık.

İrem Uslu'nun ailesi, özellikle Sapanca'da oldukça tanınmış ve köklü bir aileye mensup. İrem Uslu, soylu bir ailenin kızı ve bu aile de Sapanca'nın saygın ve tanınmış ailelerinden biri.

Irem Uslu Kaç Yaşında (2)

İddialara göre, amcası İbrahim Uslu Sapanca’nın eski belediye başkanıdır. Ayrıca, İrem Uslu'nun babası İsmail Uslu, Sapanca'nın iş dünyasında önde gelen isimlerinden biri olarak tanınıyor. Bu bilgiler ışığında İrem Uslu'nun kökeni ve aile geçmişini aydınlatmış oluyoruz.

Uslu’yu araştıran hayranlarının merak ettiği diğer bir konuda, İrem Uslu kaç yaşında oluyor. Özellikle Uğur Bilgin’le evlenmesinden sonra bu soru arama motorlarında sıklıkla aratıdı.

İrem Uslu Kaç Yaşında?

İrem Uslu kaç yaşında sizler için araştırdık. İşte detaylar…

 • Güzelliği ile herkesi kendisine hayran bırakan İrem Uslu 26 yaşındadır. 

Genç çiftin evliliği, sevdikleri arasında büyük bir coşku ve mutluluk dalgası yarattı. En mutlu günlerini, neşeli ve unutulmaz anlarla dolu bir atmosferde gerçekleşti. Bu unutulmaz anlardan sonra İrem Uslu hakkında merak edilenler arttı. İrem Uslu kaç yaşında sorusuna cevap verdiğimize göre diğer detaylara göz atalım.

İrem Uslu Instagram

İrem Uslu, ünlü oyuncu Uğur Bilgin ile evlenerek artık İrem Bilgin olarak anılıyor. Düğününde sergilediği zarafet ve güzellikle dikkat çeken İrem Bilgin, çok konuşulan bir isim haline geldi. 

Irem Uslu Kaç Yaşında (1)

Eşi Uğur Bilgin'in ABD'de turneye çıkarken İrem Uslu da onun yanında olmayı tercih etti. Sık sık birlikte seyahat eden çift, bu seyahatlerdeki eğlenceli ve güzel anlarını Instagram üzerinden bolca paylaşıyorlar.

Bu güzel anlara şahit olmak isteyenler İrem Uslu’yu Instagram üzerinden takip edebilir. İrem Uslu'nun Instagram hesabı @iremuslu yazarak ulaşabilirsiniz. Ancak İrem Uslu, sosyal medya hesabını gizli kullanmayı tercih ediyor.

İrem Uslu Ne İş Yapıyor?

İrem Uslu kimdir sorusunun detaylarını sizler için açıklamaya devam ediyoruz. İrem Uslu ne iş yapıyor, işte çok merak edilen sorusunun cevabı…

İrem Uslu’nun iş hayatının detaylarına özel hayatındaki kadar hakim değiliz. İrem Uslu ne iş yapıyor sorusunu kendisi ya da eşi Uğur Bilgin henüz yanıtlamadı.

Ancak bazı iddialara göre İrem Uslu’nun ev hanımı olduğu söylenmekte.

İrem Uslu Nereli?

İrem Uslu kaç yaşında, kimdir, mesleği nedir sorularını sizler için yanıtladık. Şimdi ise İrem Uslu nereli açıklıyoruz.

Irem Uslu Kimdir (1)

İrem Uslu Sakarya’nın sevimli ve doğal güzellikleri ile meşhur olan Sapanca ilçesinde doğmuştur. Sapanca doğumlu genç kadının babası, Sapanca'nın tanınmış iş adamlarından biri olan İsmail Uslu'dur. Ayrıca, Sapanca'nın eski belediye başkanı İbrahim Uslu'nun yeğeni olarak da bilinmektedir. Dolayısıyla İrem Uslu da Sapancalıdır.

İrem Uslu nereli ve eşi kim sorularının detayları…

İrem Uslu’nun Eşi: Uğur Bilgin yani Güldür Güldür Mesut

İrem Uslu’nun eşi kim sorusunun detayları merak edilenler arasında nitekim eşi neredeyse her gün televizyon ekranlarında gördüğümüz bir isim.

 • İrem Uslu, Güldür Güldür Mesut olarak tanıdığımız ünlü ve sempatik komedyan Uğur Bilgin ile evlidir.

Güldür Güldür Mesut Kimdir?

Uğur Bilgin, Rize kökenli olup, 24 Temmuz 1980 tarihinde İstanbul'da, Devlet Denizyolları emeklisi bir babanın ve ev hanımı bir annenin çocuğu olarak dünyaya geldi.

Uğur Bilgin Kimdir (5)

Yıldız Teknik Üniversitesi'nde eğitim aldığı dönemde Tiyatro Kolu'na katılan Bilgin, ardından 9 Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü'ne geçiş yaptı. 9 Eylül Üniversitesi’nde başarıyla mezun oldu.

Uğur Bilgin’in Dizileri

Uğur Bilgin’in yer aldığı dizileri sizler için derledik.

 • Boynu Bükükler 
 • Otisabi
 • Yalan Dünya
 • Güldür Güldür
 • Aşağı Yukarı Yemişlililer 
 • Arka Sıradakiler 
 • Benim Annem Bir Melek 
 • Avrupa Yakası 

Uğur Bilgin’in Filmleri

Uğur Bilgin’in yer aldığı filmleri sizler için derledik.

 • Organize İşler 2: Sazan Sarmalı
 • Kolonya Cumhuriyeti 
 • Yok Artık 2 
 • Dedemin Fişi 
 • Böcek 
 • Kağıt 
 • Plajda
 • Organize İşler 

Editör: Esra Şahin