Kuruluş Osman Elçim Hatun Kimdir? Yağmur Öztürk Kim, Kaç Yaşında? Kuruluş Osman Elçim Hatun Kimdir? Yağmur Öztürk Kim, Kaç Yaşında?

Eda Erdem Dündar'ın Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu'na heykelinin dikilmesi daha öncelerde sosyal medyada oldukça ses getirmişti. Milli takımda ve Fenerbahçe Opet'te takım kaptanlığı yapan Dündar, sempatikliği ve başarıları ile dikkat çekiyor. Son zamanlarda kadın voleybol takımımızın başarılarıyla beraber Eda Erdem eşi kim gibi sorular da medyada ilgi topluyor.

Bugünlerde Kadın Milli Voleybol Takımı kazandığı maçlarla gündemde. Hal böyle olunca milli sporcuların hayatları da ilgi odağı oluyor. Bu nedenle ünlü voleybolcu Eda Erdem’in kim olduğu da merak edilenler arasında yer alıyor. En çok merak edilen soru ise Eda Erdem eşi kim tarzındaki özel hayata dair sorular. Eda Erdem’in eşi Erdem Dündar kimdir araştırdık…

Eda Erdem Eşi Kimdir?

Eda Erdem kimdir sorusundan sonra elbette en çok merak edilen konu Eda Erdem Dündar eşi kim olduğu. Arama motorlarında Eda Erdem evli mi araştırması yapan kişiler için bu soruya yanıt verdik. Erdem Dündar kimdir, işte detaylar…

Voleybolcu Eda Erdem, Erdem Dündar ile evlidir. Çift, 24 Temmuz 2011'de evlenmiş ve hayatlarını birleştirmişlerdir. Çiftin nikahına Violet Duca ve Mehmet Ali Aydınlar şahitlik etmiştir.

Eda Erdem Eşi (2)

Peki Erdem Dündar kaç yaşında ve ne iş yapıyor... Erdem Dündar günümüzde 42 yaşındadır. Çiftin özel hayatına dair çok net bilgiler internette yer almasa da Erdem Dündar’ın denizcilikle uğraştığı bilinenler arasında. Bu sebeple Eda Erdem eşi ne iş yapar sorusuna ancak bu kısa cevabı verebiliyoruz. Ancak Dündar'ın özel hayatına ve kariyerine dair fazla bilgi bulunmuyor. Dolayısıyla Erdem Dündar nerelidir gibi sorular henüz yanıtsız…

Eda Erdem Kimdir?

Eda Erdem eşi kimdir sorusunu cevapladıktan sonra Eda Erdem kimdir sorusuna da yanıt verelim. Milli voleybolcumuz Eda Erdem, 22 Haziran 1987'de İstanbul'da doğmuştur ve Türk milli voleybolcularımız arasındadır. Milli takımın yanı sıra oynadığı takımda da kaptandır. Bununla beraber Eda Erdem sahada orta oyuncu pozisyonunda oynamaktadır.

Eda Erdem’in hayatı ile ilgili araştırma yapan kişiler güzel voleybolcunun kariyerini de araştırmakta. Eda Erdem’in voleybola nasıl başladığı ilgi çeken detaylardan biri.

Eda Erdem Eşi (5)

Eda Erdem Dündar, 24 Aralık 2000'de Beşiktaş altyapısında voleybola başlamıştır. 2004'te A takımına yükselmiş ardından 2008 yılında Beşiktaş'ta dört sezon oynayarak son iki sezonunda kaptanlık yapmıştır. 2008 yılında Fenerbahçe’ye transfer olan Erdem tam 14 sezondur aynı takımda. Eda Erdem Dündar, 2005 yılından bu yana Türkiye Kadın Millî Voleybol takımının formasını giyiyor ve 300'den fazla maçta çıkarak ülkemizi gururlandırıyor.

Öte yandan günümüzde Eda Erdem hangi takımda sorusu da yoğun ilgi görüyor. Milli takımda başarıları art arda toplayan Erdem, kaptanı olduğu Fenerbahçe Opet takımında oynamaktadır.

Eda Erdem Çocuğu Var Mı?

Eda ve Erdem Dündar çiftinin 2011 yılında evlendiğinden söz etmiştik. Pek çok kişi 37 yaşında olan voleybolcu ile Erdem Dündar’ın çocukları var mı konusunda da araştırma yapıyor.

Eda Erdem Eşi (1)

Yaklaşık 12-13 yıldır evli olan çiftin çocuklarının olmadığı bilinmekte.

Eda Erdem’in Başarıları

Eda Erdem ve Eda Erdem eşi kimdir sorularını yanıtladıktan sonra ülkemizi gururlandıran milli voleybolcumuzun başarılarında bahsedelim.

  • Eda Erdem yıllardır Milli Takım’da ve Fenerbahçe’de sayısız başarı elde etti. Bununla beraber, Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda tarihte üst üste 4 defa “En İyi Orta Oyuncu” olarak Rüya Takım’a seçildi.
  • 2021 yılında Eda Erdem, Uluslararası Voleybol Federasyonu tarafından seçilen “Tarihin En İyi 100 Oyuncusu” listesinde yer aldı.
  • 2019 senesinde yapılan Avrupa Şampiyonaso’ndaki Hırvatistan maçında çekilen fotoğrafı Fenerbahçe tarafından heykel olarak inşa edildi.

Bunlar dışında son birkaç yıldır Kadın Milli Voleybol Takımı’nın kaptanı olarak onlarca başarı elde etti, bunlardan birinde Dünya Şampiyonluğu’na imza attı.

Editör: Esra Şahin