Oben Alkan kimdir sorusu internette oldukça merak edilen bir konudur. Bu sorunun yanıtını sizler için yanıtlıyoruz…

Oben Alkan Kimdir?


Oben Alkan kimdir sorusu internette oldukça merak edilen bir konudur buna rağmen kendisiyle ilgili çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Oben Alkan, Instagram ve Tiktok gibi platformlarda yaptığı paylaşımlarla tanınan bir sosyal medya fenomenidir ve içerik üreticisidir.

Özellikle yemek tarifleriyle büyük beğeni toplayan Oben Alkan, Le Cordon Bleu İstanbul mezunu bir aşçı olarak da tanınır.

Oben Alkan Ki̇mdi̇r (1)

Sosyal Medya’da takma adı "Obi" olan Oben Alkan'ın Instagram'da yaklaşık 309 bin takipçisi bulunmaktadır. Alkan, sosyal medya hesapları üzerinden gündelik yaşamına dair detaylar, annelere yönelik tavsiyeler ve lezzetli yemek tarifleri paylaşmaktadır.

Oben Alkan'ın tanınırlığı, oyuncu Bora Akkaş ile evliliğiyle birlikte daha da artmıştır. Bu bağlamda, Oben Alkan'ın sosyal medya üzerindeki etkisi ve hayran kitlesi her geçen gün büyümektedir.

Oben Alkan Kaç Yaşında?Oben Alkan kaç yaşındadır? Oben Alkan'ın doğum tarihi ve yaş bilgisi hakkında detaylı bilgi bulunmamaktadır, ancak 30’lu yaşlarında olduğu tahmin edilmektedir.

Oben Alkan Nereli?

Oben Alkan Nereli? Oben Alkan'ın doğum yeri ve kökeni hakkında bilgiler mevcut olmamakla beraber Alkan, şu anda İstanbul’da ikametgah etmektedir.

Oben Alkan Eşi Kim?Oben Alkan'ın eşi, ünlü oyuncu Bora Akkaş'tır. Uzun süre birlikte olduktan sonra ikilinin evliliği, Milano'daki Türkiye Başkonsolosluğu'nda kıyılan nikah ile resmiyet kazanmıştır.

Boraaa

Oben Alkan Bora Akkaş Ne Zaman Evlendi?

Oben Alkan ve Bora Akkaş'ın evlilikleri, medya ve hayranlar arasında büyük ilgi görmüştür. Uzun süredir birlikte olan çift, 3 Şubat 2023 tarihinde Milano'da nikah masasına oturdular. Çiftin evlilik haberi sosyal medyada ilgi ile karşılandı.

Oben Alkan Ne İş Yapıyor?Oben Alkan, TikTok ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında geniş bir takipçi kitlesine sahip bir fenomen olarak bilinir. 309 Bin civarında takipçisi olan Alkan, sosyal medyada takma adı "Obi" ile etkinlik gösterip tanınmaktadır. Le Cordon Bleu İstanbul mezunu  Oben Alkan, aynı zamanda yemek tarifleri paylaşan bir aşçı olarak da tanınır ve genelde bu konuda içerik üretip beğeni toplamaktadır.

649Eed79E4Bfdd1578067E98

Oben Alkan Boyu Kaç?

Oben Alkan Boyu Kaç? Oben Alkan'ın boy bilgisi hakkında detaylı bir bilgi yoktur.

Bora Akkaş Kimdir?

Bora Akkaş kimdir? Genç oyuncu Bora Akkaş, Türk televizyon ve sinema dünyasında adını duyurmuş başarılı bir oyuncudur. Bora Akkaş, Türk televizyon ve sinema dünyasında kendine sağlam bir yer edinmiştir.

Yağmur Zamanı, Geniş Aile, Bebek İşi, Aslan Ailem, Kurşun, Tutunamayanlar ve Yeşilçam gibi önemli yapımlarda başarılı performans sergileyerek akıllarda kalmıştır.

33 yaşındaki Bora Akkaş, kariyerine modellikle başlamış ve daha sonra oyunculuk alanında da adını duyurmuştur. Gösterdiği başarılar ve oyunculuk yeteneğiyle sektörde tanınan bir isim haline gelmiştir.

Oben Alkan ile mutlu bir evliliği olan Akkaş aynı zamanda bir kız çocuğu babasıdır. Çocuklarına ‘Suzan’ ismini veren çift, mutlu evlilikleri ile sosyal medyada beğeni toplamaktadır.

6514091486B2473Bc8909916

Oylum Talu Kaç Yaşında? Kimdir? Hangi Kanalda? Oylum Talu Kaç Yaşında? Kimdir? Hangi Kanalda?

Oben Alkan Çocuğu Var Mı?

Ünlü sosyal medya fenomeni Oben Alkan’ın bir kızı vardır. Suzan adını verdiği kızını 06.08.2023 tarihinde Maslak Acıbadem Hastanesi'nde normal doğumla dünyaya getirmiştir. 

Oben Alkan'ın anne olması, medyada ve takipçileri arasında büyük sevinçle karşılanmıştır.