Diyarbakır'da ücretsiz yolculuk sorunu devam ediyor! Diyarbakır'da ücretsiz yolculuk sorunu devam ediyor!

AMED TV - Diyarbakır’ın Bağlar ilçesi Kaynartepe Mahallesi'nde akşam saatlerinde iki grup arasında çıkan tartışma, silahlı kavgaya dönüştü. Olay sırasında, kavga eden gruptan bir kişi ve yoldan geçen bir başka kişi kurşunların hedefi oldu. 

Diyarbakır'ın Bağlar ilçesi Kaynartepe Mahallesi'nde, akşam saatlerinde iki grup arasında çıkan silahlı kavgada biri yoldan geçen iki kişi yaralandı. Henüz bilinmeyen bir nedenle başlayan tartışma kısa sürede silahlı kavgaya dönüştü. Kavgada, taraflardan U.A. (23) bacağına isabet eden kurşunla yaralandı.

İhbar üzerine olay yerine sevk edilen sağlık çalışanları, U.A.’ya müdahale ederken taraflar arasında bir kez daha silahlı kavga çıktı. Bu sırada, sağlık çalışanlarının üzerinden geçen kurşunlardan ikisi yolda yürüyen Ş.Ö.'nün sırtına isabet etti. Yaralılar, ambulanslarla hastaneye kaldırıldı.

Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri, çok sayıda kovan ve bir tabanca buldu. Yaralılardan Ş.Ö.’nün hayati tehlikesinin olduğu öğrenildi. Polis, olaya karışanların yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor.

Kaynak: DHA