AMED TV - 1. Lig'de mücadele edecek olan Amedspor, yeni sezon için hazırlıklarını sürdürüyor. Amedspor Kulüp Başkanı Aziz Elaldı, şampiyonluğun ardından bir üst lige yükselen takımın taraftarlarına önemli bir mesaj verdi.

Elaldı, paylaştığı mesajda Passolig kartının kullanımı zorunlu hale geldiğini duyurdu ve taraftarları kombine bilet almaya davet etti.

Elaldı açıklamasında şu ifadelere yer veri:

"Sevgili Amedspor Camiası,

Amedspor Hazırlık Maçında Kuveyt SC’ye Yenildi Amedspor Hazırlık Maçında Kuveyt SC’ye Yenildi

Çok güzel bir sezon geçirerek şampiyon olduk ve bir üst lige yükseldik. Bu başarıyla birlikte, Passolig kartı kullanımı zorunlu hale gelmiştir. Siz değerli taraftarlarımızdan ricamız, Passolig kartınızı oluşturarak kulübümüzün satışa sunduğu kombinelerden size uygun olanı seçip stadyumdaki yerinizi bir an önce almanızdır.

Passolig kartı alma sürecinde teknik sorun yaşayan taraftarlarımız için önümüzdeki günlerde açıklayacağımız noktalardan teknik destek sağlanacaktır. Bu süreçte desteğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Birlikte daha büyük başarılara imza atmak için yanımızda olun!"

Amedspor taraftarlarının, Passolig kartlarını alarak takımlarına destek olmaları bekleniyor. Teknik sorun yaşayanlar için ise kulüp önümüzdeki günlerde destek noktalarını duyuracak. Başkan Elaldı, taraftarların desteğiyle daha büyük başarılara imza atacaklarına inandığını belirtti.

Kaynak: Amedspor tv