AMED TV - Son dönemde sık sık tartışma konusu olan havayolu şirketi AJet, Van-Ankara seferinde yolcuların bagajını Van’da bırakmasıyla yeniden gündeme geldi.

Son günlerdeki istikrarsız sefer planlaması ile gündeme gelen, Türk Hava Yolları'na ait bölgesel havayolu şirketi AJet’te skandallar bitmiyor. AJet'te yaşanan aksaklık ve rötarlar nedeniyle vatandaşlar sürekli mağdur olmaktan şikayet ederken, Van’dan Ankara’ya giden yolculara “valiziniz Van’da kalmış” bilgisi verildi.

Vanlı bir iş adamı olan Feridun Irak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda AJet Van-Ankara seferinde yaşananları şöyle anlattı.

“Uçak pist başı yapıyor sonra park yerine geri geliyor. 2,5 saat gecikmeyle nihayet uçak Ankara’ya iniyor. Şimdi sıkı durun. Yolcuların tamamının valizleri Van’da bırakılmış, Allah müstahakkınızı versin bundan büyük rezalet olmaz. Yakın dostumun oğlu Eskişehir’de yapılacak düğünü için tüm ailesiyle birlikte bu uçakla gittiler. Şimdi kendileri orada bütün eşyaları ve hediyeleri Van’da kalmış bulunuyor.”

Milyonlarca emeklinin gözü Ankara'da: Ek zam oranları belirleniyor Milyonlarca emeklinin gözü Ankara'da: Ek zam oranları belirleniyor

Amedtımes1-1

Kaynak: AMED TIMES